<<منم-می-تونم-لاغر-بشم>>-هفت-راهکار-کاربردی-برای-رساندن-شما-به-وزن-دلخواهتان-در-سریع-ترین-زمان-ممکن
<<منم می تونم لاغر بشم>> هفت راهکار کاربردی برای رساندن شما به وزن دلخواهتان در سریع ترین زمان ممکن
فرمت فایل دانلودی: .pdf
فرمت فایل اصلی: pdf
تعداد صفحات: 16
حجم فایل: 830 کیلوبایت
قیمت: 9900 تومان
توضیحات:
کتابچه <<منم می تونم لاغر بشم>> هفت راهکار کاربردی برای رساندن شما به وزن دلخواهتان در سریع ترین زمان ممکن، در قالب فایل pdf و در 16 صفحه.
به همه دوستان عزیزم و خوانندگان محترم این فایل سلام عرض می کنم.
من سجاد رسولی هستم؛ رژیم درمانگر و مشاور تغذیه و شماره نظام پزشکی به شماره ت 7954 را از سازمان نظام پزشکی کشور دریافت نموده ام. در طی این چند سال مشاوره و آموزش در زمینه تغذیه و رژیم درمانی، بیش از سه هزار مشاوره و بالغ بر ۲۰ هزار نفر ساعت آموزش علوم تغذیه و تندرستی در مراکز علمی، فرهنگسرا ها، مراکز درمانی و تندرستی داشته ام.
یکی از حوزه های کاری من کمک به افرادی است که قصد کاهش وزن دارند و مراجعین بسیار زیادی دارم که همیشه به دنبال راهکارهای اصولی و سالم برای رسیدن به وزن ایده آل و مطلوب شان هستند و یکی از مهارت های من کمک به این دوستانم در ارائه راهکارهای اصولی و کاربردی و زود بازده در رسیدن به هدف دلخواهشان می باشد.
این فایل که در حال مطالعه ی آن هستید چکیده ای از هزاران ساعت فعالیت آموزشی، پژوهشی، تجربی و علمی من در زمینه تغذیه و رژیم درمانی است که در قالب یک فایل کم حجم به زبانی بسیار ساده و دوستانه خدمت شما دوستان عزیزم ارائه کرده ام و خداوند را بسیار سپاسگزارم که این فرصت را به من داد تا بتوانم از این طریق راهکارها را به شما دوست عزیزم انتقال بدهم. امیدوارم که با دقت در مطالعه این فایل بتوانید به بهترین شکل ممکن این راهکارهای ساده اما بسیار کاربردی و ثمر بخش را در زندگی روزمره خود پیاده سازی کنید تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی به وزن دلخواه خود رسیده و از تناسب اندام مطلوب تان لذت ببرید .
عناوین و موضوعاتی که در این فایل به آن پرداخته شده است مهمترین عوامل در رسیدن به وزن مطلوب در سریع ترین زمان ممکن است پس از شما خواهش می کنم که با دقت فراوان مطالعه این فایل کم حجم را در اولویت قرار داده و راهکارهای ساده و کاربردی که در این فایل عنوان کرد م را با دقت و پشتکار انجام بدهید. به شما قول می دهم که در صورت به کار بستن این راهکار های ساده ولی بسیار ثمر بخش، کاهش وزن دلخواهتان در سریع ترین زمان ممکن برای شما دوست عزیز اتفاق خواهد افتاد.
دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

رژیم غذایی,برنامه تغذیه,لاغری,تناسب اندام,کاهش وزن,تندرستی,سلامتی,چربی سوزی,چربیسوزی

ژن,ژن درمانی,سلول,بیماری های ژنتیکی,دانلود پاورپوینت,فرافایل,همکاری در فروش

فایل ,وزن ,تغذیه ,زمان ,کاربردی ,ممکن ,این فایل ,به وزن ,که در ,در سریع ,ترین زمان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جديد ايراني مدل لباس زنانه-عکس های مدل لباس دختران جوان-مدل لباس شیک زنانه 2012 هنرستان دکتر حسابی فر د یس 78259644 وبلاگ عاشقانه هلیا استاد ربيع صادقي بزرگترین سایت دعانویسی توسط استاد بزرگ ابو داوود الحنین(تضمینی) پژوهش گاه دانشجویان سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه harajsup